Podlodowe 2017

 

 

    W dniu 14.01.2017r. odbyły się I zawody podlodowe do Mistrzostw Koła:

Dziekanów

Lp. Imię i nazwisko  waga  sztuk  miejsce 
 1. Adrian Kubicki 1600 33 I
 2. Kamil Ziętek   860 29 II
 3.Jan Jaskulski   720 17 III
 4.  Grażyna Borowiecka      680 23 IV
 5. Roman Kubicki   640 23 V
 6. Krzyszof Borowiecki   480  12 VI

 ------------------------------------------

 

   W dniu 15.01.2017r. odbyły się II zawody podlodowe do Mistrzostw Koła:

Żwirownia "Puchały"

Lp. Imię i nazwisko  waga  sztuk  miejsce 
 1. Adrian Kubicki   2920 67 I
 2. Grażyna Borowiecka   2920 80 II
 3.Roman Kubicki   2600 85 III
 4.    Andrzej Stępniewski      1440 41 IV
 5.  Krzysztof Borowiecki    1340 36 V
 6. Kamil Ziętek   1260  35 VI

 

 ------------------------------------------

W dniu 28.01.2017r. odbyły się Towarzyskie Zawody Podlodowe Koła:

Żwirownia "Puchały"

  

Lp. Imię i nazwisko  waga  sztuk  miejsce 
 1. Roman Kubicki   2620 82 I
 2. Adrian Kubicki   1960 53 II
 3.Dariusz Bogucki   1760 44 III
 4.    Grażyna Borowiecka      1220 36 IV
 5.  Andrzej Stępniewski     900 26 V
 6. Krzysztof Borowiecki    560 16VI

 

 -----------------------------------------

 

 W dniu 29.01.2017r. odbyły się Towarzyskie Zawody Podlodowe Koła:

Dziekanów

  

Lp. Imię i nazwisko  waga  sztuk  miejsce 
 1.Dariusz Bogucki    5020 40 I
 2.  Krzysztof Borowiecki    1800 23 II
 3.  Grażyna Borowiecka     1520 25 III
 4.    Adrian Kubicki      1500 34 IV
 5.  Roman Kubicki     1400  20 V
 6. Kamil Ziętek    1340  32VI

 

-----------------------------------------

  W dniu 18.02.2017r. odbyły się III zawody podlodowe do Mistrzostw Koła:

Zegrze

Lp. Imię i nazwisko  waga  sztuk  miejsce 
 1. Roman Kubicki   2520 167 I
 2. Grażyna Borowiecka   2120 99 II
 3.Krzysztof Borowiecki   1960 99 III
 4.    Kamil Ziętek      1780 98 IV
 5.  Andrzej Stępniewski      1640 92 V
 6. Jan Kralka   1120 50VI

 

 -----------------------------------------

 

Wyniki Podlodowych Mistrzostw Koła 

  

Lp

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK  Z   1 TURY

MIEJSCE

WYNIK  Z  2 TURY

MIEJSCE

WYNIK Z 3 TURY

MIEJSCE

PUNKTY Z 3 TUR

MIEJSCE

1

GRAŻYNA BOROWIECKA 

   680

  4

  2900

    2

2120

    2

    8

I

2

KRZYSZTOF BOROWIECKI

   480

   6

  1340

    5

1960

    3

  14

 V

3

ANDRZEJ STĘPNIEWSKI

   420

      7    

  1440

    4

1640

    5

  16

VI

4

  ADRIAN    KUBICKI

 1600

   1

  2920

    1

    0

    9

  11

III

5

        KAMIL         ZIĘTEK

   860

   2

  1260

    6

1780

    4

  12

IV

6

       JAN        JASKULSKI

   720

   3

      0

    7

  580

    7

  17

VII

7

   ROMAN     KUBICKI

   640

   5

  2600

    3

2520

    1

    9

II

8

WITOLD    TRZECIAK

   300

   8

      0

    7

  200

    8

  23

VIII