Podlodowe 2018

 W dniu 24.02.2018r. odbyły się I eliminacyjne zawody podlodowe do Mistrzostw Koła:

 

Lp Imię i Nazwisko Punkty Zajęte miejsce
  1 Dariusz Bogucki  1905          1
  2 Roman Kubicki  1900          2
  3 Krzysztof Borowiecki  1780          3
  4 Andrzej Stępniewski  1440          4
  5 Jan Jaskulski  1310          5
  6 Adrian Kubicki  1150          6

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 25.02.2018r. odbyły się II eliminacyjne zawody podlodowe do Mistrzostw Koła:

Lp Imię i Nazwisko Punkty Zajęte miejsce
  1 Dariusz Bogucki  5800          1
  1 Roman Kubicki  3880          2
  3 Jarosław Maliszewski  2660          3
  4 Grażyna Borowiecka  2560          4
  5 Rafał Putek  2500          5
  6 Andrzej Stępniewski  2500          5

===============================================================================

W dniu 18.03.2018r. odbyły się III eliminacyjne zawody podlodowe do Mistrzostw Koła:

 

Lp Imię i Nazwisko Punkty Zajęte miejsce
  1  Adrian Kubicki  4220          1
  2 Roman Kubicki  4000          2
  3 Grażyna Borowiecka  3600          3
  4 Dariusz Bogucki  3400          4
  5 Krzysztof Borowiecki  3110          5
  6 Jarosław Maliszewski   2170          6

 

=================================================================================

                              Wyniki Podlodowych Mistrzostw Koła 

Lp Nazwisko i imię Wynik 1 Tury Miejsce Wynik 2 Tury Miejsce Wynik 3 Tury Miejsce Punkty/Waga Zajęte miejsce
 1 Borowiecka Grażyna  1050   7   2560   4   3600   3  14 /  7210  IV
 2 Maliszewski Jarosław    950   8   2660   3   2170   6  17 /  5780  V
 3 Borowiecki Krzysztof  1780   3    ----  21   3110   5  29 /  4890  VII
 4 Bogucki Dariusz  1905   1   5800   1   3400   4   6 / 11105  I
 5 Stępniewski Andrzej  1440   4   2500   5   1600   8  17 /  5540  VI
 6 Kubicki Roman  1900   2   3880   2   4000   2   6 /   9780  II
 7 Kubicki Adrian  1150   6   2400   7   4220   1  14 /  7770  III
 8 Trzeciak Witold    200   9    ----  21     610  10  40 /    810  IX
 9 Jaskulski Jan   1310   5    ----  21   1740   7  33 /  3050  VIII
10 Strzałkowski Bartosz    190  10            ----  21    ----  21  52 /    190  XV
11 Putek Rafał     ----  21   2500   5    ----  21  47 /  2500  X
12 Szamszur Wojciech     ----  21   2160   8    ----  21  50 /  2160  XI
13 Lipka Marcin     ----  21   1960   9    ----  21  51 /  1960  XII
14 Malinowski Marek     ----  21   1880  10    ----  21  52 /  1880  XIV
15 Kuśmierczuk Zdzisław     ----  21   1740  11    ----  21  53 /  1740  XVI
16 Hellich Jacek     ----  21   1100  12    ----  21  54 /  1100  XVII
17 Łapiński Piotr     ----  21     640  13    ----  21  55 /    640  XVIII
18 Zawadzki Łukasz     ----  21     300  14    ----  21  56 /    300  XIX
19 Walaszek Roman     ----  21     100  15    ----  21  57 /    100  XX
20 Kosakowski Tadeusz     ----  21    ----  21    810   9  51 /    810  XIII