Podlodowe 2019

 W dniu 27.01.2019r. Zalew Zegrzyński (klatka) odbyły się

    I eliminacyjne zawody podlodowe do Mistrzostw Koła:

 Lp.  Nazwisko i Imię  Punkty  Zajęte miejsce
  1  Szamszur Wojciech   3850           I
  2    Putek Rafał  2930          II
  3  Kubicki Adrian  2320          III
  4  Stępniewski Andrzej   1710          IV
  5  Hellich Jacek  1540          V
  6  Kubicki Roman  1510          VI
  7  Bogucki Dariusz  1440          VII
  8  Lipka Marcin  1340          VIII
  9  Maliszewski Jarosław   1230          IX
 10  Borowiecka Grażyna  1220           X
 11  Denis Artur    690           XI
 12  Malinowski Piotr    640           XII
 13  Walaszek Roman    590          XIII
 14  Kosakowski Tadeusz    530          XIV
 15  Zawadzki Łukasz    500          XV
 16  Kuśmierczuk Zdzisław     470         XVI
 17  Malinowski Marek    470         XVI

======================================================================================

 W dniu 02.02.2019r. Narew Wierzbica  odbyły się

    Towarzyskie Zawody Podlodowe Koła:

Lp  Nazwisko i Imię   Punkty Zajęte miejsce
 1  Hellich Jacek   2470          I
 2   Stępniewski Andrzej    2250          II
 3   Borowiecka Grażyna    2090          III
 4  Kubicki Roman   2080          IV
 5  Malinowski Marek   1700          V
 6  Borowiecki Krzysztof    1680          VI
 7   Rafał Putek   1660          VII
 8  Borowiecki Piotr   1550          VIII
 9  Kubicki Adrian     940          IX
10  Lipka Marcin     600           X

================================================================================

W dniu 03.02.2019r. Zalew Zegrzyński (klatka) odbyły się

   II eliminacyjne zawody podlodowe do Mistrzostw Koła:

Lp  Nazwisko i Imię   Punkty  Zajęte miejsce
 1  Szamszur Wojciech    2280           I
 2  Stępniewski Andrzej    2170           II
 3  Maliszewski Jarosław    2120          III
 4  Malinowski Piotr   2090          IV
 5  Lipka Marcin   1770          V
 6  Kubicki Adrian   1740          VI
 7  Borowiecka Grażyna   1520          VII
 8  Jaskulski Jan   1470          VIII
 9  Kubicki Roman   1410          IX
10  Putek Rafał   1370          X
11  Hellich Jacek   1190          XI
12  Denis Artur     890          XII
13  Zawdzki Łukasz     720          XIII
14  Kuśmierczuk Zdzisław      600          XIV
15  Trzeciak Witold     590          XV
16  Walaszek Roman     530          XVI
17  Malinowski Marek     400          XVII
18  Borowiecki Krzysztof     390          XVIII
19  Jarosz Mirosław     320          XIX
20  Kosakowski Tadeusz     290          XX
21  Borowiecki Piotr     290          XX
22  Zawadzki Jacek     280          XXII

 

Wasze komentarze (0)