Spinningowe 2018

Dnia 09.06.2018r. odbyły się I eliminacyjne zawody spinningowe do Mistrzostw Koła 4

- Rzeka Narew - Strzyże 

a oto wyniki:

Lp Nazwisko i Imię ryby-okoń ryby-szczupak punkty zajęte miejsce
1 Putek Rafał  6  1  1610          I
2 Borowiecki Krzysztof   5      650          II
3 Kubicki Roman  4      480          III
4 Jaskulski Jan  4      420          IV
5 Zduńczyk Witold  1      370          V
6 Stępniewski Andrzej  2      260          VI
7 Malinowski Marek  2      260          VI
8 Ziętek Kamil  2      220          VIII
9 Rogala Wojciech  1      170          IX
10 Ladno Roman  2      160           X
11 Trzeciak Witold  1      150           XI
12 Hellich Jacek  1        90           XII
13 Borowiecka Grażyna  0          0          XIV
14 Borowiecki Adam  0          0          XIV

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 16.06.2018r. odbyły się towarzyskie zawody spinningowe  Koła 4

- Rzeka Narew - Serock 

a oto wyniki:

Lp. Nazwisko i Imię ryby- okoń punkty zajęte miejsce
 1  Putek Rafał  10  1100           I
 2  Kuśmierczuk Zdzisław     8    860           II
 3  Malinowski Marek    9    810          III
 4  Rogala Marcin    4    720          IV
 5  Kubicki Roman    6    660          V
 6  Szymecki Rafał    5    610          VI
 7   Rogala Wojciech    5    470          VII
 8  Hellich Jacek    3    390         VIII
 9  Jarosz Mirosław    2    280         IX
10  Zduńczyk Witold    2    260          X
11  Szymecki Arkadiusz    3    250          XI
12  Ładno Roman    2    120          XII
13  Trzeciak Witold    1    110          XIII
14  Fedorczyk Maciej    1     90          XIV
15  Borowiecka Grażyna    1     90          XV
16  Stępniewski Andrzej    1     70          XVI
17  Borowiecki Krzysztof    1     70          XVII
18  Łapiński Piotr    -      -    NK
19  Łapiński Paweł    -          -    NK

===============================================================================

Dnia 08.09.2018r. odbyły się Towarzyskie Zawody Spinningowe  Koła 4

- Zalew Zegrzyński

a oto wyniki:

Lp. Nazwisko i imię  Ryby-okoń Punkty Zajęte miejsce
 1  Hellich Jacek        4   500           I
 2   Szamszur Wojciech         3   330          II
 3  Kubicki Roman        3   230          III
 4   Ładno Roman        2   220          IV
 5  Malinowski Marek        2   180            V
 6  Putek Rafał        1   130          VI
 7  Jaskulski Jan        1   110          VII
 8  Trzeciak Witold        0       0          X
 9  Urbański Jerzy        0       0          X
10  Matyja Jerzy        0       0          X

===============================================================================

Dnia 09.09.2018r. odbyły się II eliminacyjne zawody spinningowe do Mistrzostw Koła 4

- Rzeka Narew - Pogorzelec 

a oto wyniki:

Lp. Nazwisko i imię Ryba-szczupak Ryba-okoń Punkty Zajęte miejsce
 1  Hellich Jacek           1        11  2250           I
 2  Malinowski Marek              8  1060          II
 3  Ładno Roman           5    790          III
 4  Stępniewski Andrzej            5    670          IV
 5  Fedorczyk Hubert           6    660          V
 6  Jaskulski Jan           5    590          VI
 7  Kubicki Adrian           3    450          VII
 8  Kubicki Roman           4    420          VIII
 9  Trzeciak Witold           2    280          IX
10  Gawron Mariusz           4    240          X
11  Fedorczyk Maciej           2    220          XI
12  Zduńczyk Witold           2    100          XII
13  Urbański Paweł           1      90          XIII
14  Długosz Maciej                     0          XVI
15  Długosz Janusz            0          XVI
16  Maliszewski Jarosław            0          NK

===============================================================================

Dnia 30.09.2018r. odbyły się Towarzyskie Zawody Spinningowe  Koła 4 - Puchar V-ce Prezesa d.s Sportu

j. Świętajno

a oto wyniki: