Wyniki Zawodów Spinningowych Koła Nr 4 - 2017

Dnia 15.10.2017r. odbyły się III eliminacyjne zawody spinningowe do Mistrzostw Koła 4

a oto wyniki:

Lp  Nazwisko i Imię  Ryby-okoń Punkty Miejsce
 1  Malinowski Marek       15  2300       I
 2  Hellich Jacek      14  1820        II
 3  Kubicki Adrian        3    350      III
 4  Kubicki Roman        3    330      IV
 5  Ładno Roman        1    170       V
 6 Rogala Wojciech        1    130       VI

Mistrzem Koła Nr 4 Warszawa Praga Płd. w dyscyplinie spinningowej  na rok 2017 został  Malinowski Marek

  I Vice-Mistrz - Hellich Jacek

II Vice-Mistrz - Szamszur Wojciech 

=========================================================================
Dnia 01.10.2017r. odbyły sie zawody spinningowe o Puchar Vice-Prezesa do Sp.Sportu na J.Świętajno 

a oto wyniki

Lp.   Nazwisko i imię Ryby-szczupak Ryby-okoń Punkty Miejsce
  1  Borowiecki Adam                 1         -   1200       I
  2  Gawron Mariusz                1         -     800       II
  3  Stępniewski Andrzej                 -         1     130       III

--------------------------------------------------------------------------------------------
Dnia 10.09.2017r. odbyły się II eliminacyjne zawody spinningowe do Mistrzostw Koła

a oto wyniki :

Lp.  Nazwiski i imię Nr łodzi Ryby- okoń Punkty Miejsce
  1   Putek Rafał     11         6   800      1
  2  Kubicki Adrian      6         6   680      2
  3  Szamszur Wojciech       7         6   600      3
  4  Makinowski Marek     11         4   520      4
  5  Borowiecki Adam     16         4   320      5
  6  Borowiecka Grażyna      16         3   290      6
  7  Jaskulski Jan     10         2   260      7
  8  Kubicki Roman      6         3   250      8
  9  Ładno Roman     17         2   220      9
 10  Hellich Jacek      7         2   160     10
 11  Zduńczyk Witold      8         1   130     11
 12  Urbański Wojciech      9         1     50     12
 13  Przonek Artur      9         --      --     14
 14  Jasiński Grzegorz     10         --      --     14

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Dnia 09.09.2017r. odbyły się towarzyskie zawody spinningowe  Koła Nr 4 - Zalew Zegrzyński

a oto wyniki:

Lp.  Nazwisko i imię  Nr łodzi Ryby-okoń Punkty Miejsce
  1  Kubicki Roman     15        5   450     1
  2  Jaskulski Jan     23        3   370     2
  3  Borowiecki Adam      21        2   220     3
  4  Ładno Roman     20        2   200     4
  5  Kralka Jan     17        2   180     5
  6  Trzeciak Witold     17        2   160     6
  7  Jasiński Grzegorz      23        1     50     7
  8  Bowowiecki Krzysztof      21        --      --     8

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dnia 24.06.2017r. odbyły się I eliminacjne zawody spinningowe do Mistrzostw Koła w miejscowości Serock

a oto wyniki:

Lp  Nazwisko i Imię Nr łodzi Ryby-okoń boleń Punkty Miejsce
  1 Hellich Jacek      5              6     1   2320       1
  2 Szamszur Wojciech      5              5     -     830       2
  3 Urbański Jerzy      6              5     -     550       3
  4 Malinowski Marek      9              3     -     310       4
  5 Jaskulski Jan      8              4     -      240       5
  6 Ziętek Kamil      3              2     -     180       6
  7 Borowiecka Grażyna      2              2     -     140       7
  8 Kubicki Adrian      1              1     -     130       8
  9 Borowiecki Krzysztof      2              1     -     110       9
 10 Rogala Wojciech      4              1     -     110       9
 11 Putek Rafał      4              1     -       50      11
 12 Fedorczyk Maciej      7              1     -       50      11
 13 Zduńczyk Witold      9              1     -       50      11
 14 Kubicki Roman      7              -     -         0      17
 15 Jasiński Grzegorz      6              -     -         0      17
 16 Trzeciak Witold      8              -     -         0      17
 17 Ladno Roman      3              -     -         0      17

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 10.06.2017r. odbyły się towarzyskie zawody spinningowe w miejscowości Strzyże 

a oto wyniki:

 Lp

        Nazwisko i imię

 Nr łodzi

Ryby

Punkty

Miejsce

1

Herlich Jacek

     21

7

1090

1

2

Trzeciak Witold

     20

8

840

2

3

Malinowski Marek

       9

9

810

3

4

Jaskulski Jan

     20

4

700

4

5

Kubicki Roman

     19

7

550

5

6

Jasiński Grzegorz

     24

5

550

6

7

Szamszur Wojciech

     21

2

540

7

8

Ziętek Kamil

     22

5

530

8

9

Ładno Roman

     22

5

490

9

10

Putek Rafał

      9

5

430

10

11

Urbański Jerzy

    24

3

410

11

12

Kubicki Adrian

    19

1

130

12

13

Borowiecki Adam

    18

1

110

13

14

Borowiecka Grażyna

    18

-

-

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------