Wyniki zawodów spławikowych 2017

W dniu 01.04.2017r. na Kanale Żerańskim odbyły się Towarzyskie zawody spławikowe z okazji Dnia Czystości Wód

Imię i nazwisko   Waga Miejsce 
Emil Sulak  4790  I
  Dariusz Bogucki  4200   II 
 Kamil Ziętek  4000  III
 Tomasz Lewandowski 3640  IV
Roman Kubicki   3640  IV
Sylwester Jarzyński  3500  VI

 

-----------------------------------------

Mistrzostwa Koła nr 4 Warszawa Praga Południe dnia 20 maj 2017

w kategorii senior  Kubicki Roman

w kategorii kobieta  Borowiecka Grażyna

w kategorii kadet  Józwowski Dawid

Więcej zdjęć w galerii

Do galerii

-----------------------------------------

II Towarzyskie Zawody Spławikowe

W niedzielę 2017-06-04 na Kanale Królewskim ( Żerański ) odbyły się II Towarzyskie Zawody Koła nr 4 Warszawa Praga Południe.Frekfencja wśród zawodników nie była zbyt liczna, ale najwytrwalśi zawodnicy nie zawiedli swoją obecnością.Zawody odbyły się w koleżeńskiej atmosferze i pięknej pogodzie. Zwycięzcą zawodów został kol.Kubicki Roman z wagą 4480. Gratulujemy zwycięzcy.A oto wyniki;

1.Kubicki Roman  4480

2.Bogucki Dariusz  2410

3.Kubicki Adrian  1940

4.Lewandowski Tomasz  1710

5.Szczepaniak Arkadiusz  1380

6.Ziętek Kamil  900

7.Stępniewski Andrzej  660

8.Kralka Jan  250

9.Jaskólski Jan  100

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 23.09.2017r. na Kanale Żerańskim odbyły się Towarzyskie zawody spławikowe o Puchar Stefana Falęckiego

a oto wyniki:

Lp.      Nazwisko i Imię     Nr start. Waga Zajęte Miejsce
  1  Kubicki Roman       3  2170          1
  2  Bogucki Dariusz       5  1980          2
  3  Borowiecki Piotr       1  1700          3
  4  Kowalczuk Konrad       6  1540          4
  5  Sulak Emil       4  1150          5
  6  Ratajski Marek       9  1120          6
  7  Szczepaniak Arkadiusz       7  1040          7
  8  Sulak Marek       2  1040          8
  9  Borowiecki Krzysztof       8   700          9

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu 30.09.2017r. odbyły się zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła 4 na kanale Szymońskim

a oto wyniki:

w kat kadetów 

Lp.  Nazwisko i imię   Nr start.  Waga  Punkty  Zajęte Miejsce
  1  Józwowski Dawid       C 1   1550       1           1

W kat. seniorów

Lp.  Nazwisko i imię   Nr.start.    Waga Punkty Sekt. Zajęte Miejsce
  1  Rzepczyński Jakub   B15  10740      1           I
  2  Ziętek Kamil  A2    8120      1           II
  3  Kubicki Roman  B12    7740      2           III
  4  Stępniewski Andrzej   A3    6100      2           IV
  5  Szczepaniak Arkadiusz   B14    7200      3           V
  6  Kubicki Adrian  A1    5670      3           VI
  7  Borowiecki Adam  B16    7050      4           VII
  8  Borowiecki Krzysztof  A5    4850      4           VIII
  9  Sulak Emil  B10    6910      5           IX
 10  Sulak Marek  A4    4750      5           X
 11  Lewandowski Tomasz  B18    6500      6           XI
 12  Rogoziński Mirosław  A6    3890      6           XII   
 13  Ładno Roman  B11    6330      7           XIII
 14  Kralka Jan  A9    3470      7           XIV
 15  Jaskulski Jan  B17    5220      8           XV
 16  Laskus Waldemar  A8    2800      8           XVI
 17  Trzeciak Witold  B13    3380      9           XVII
 18  Borowiecki Piotr  A7    2730      9           XVIII

  

Wasze komentarze (0)